Web Tasarım
Web tasarım oluşturma talepleri tüm bu gelişmeler çerçevesinde ele alındığında eksiye oranla daha fazla talep ediliyor.

Web tasarım hizmet taleplerini 12 yıldır kesintisiz sürdüren Floay Media, aynı zamanda SEO çalışmaları hakkında geniş bir hizmet ağına sahiptir. Gün geçtikçe hayatımızda daha çok yer kaplayan internet, uzun bir süredir ticari yönüyle faaliyet gösteriyor. İnternet dediğimiz koca dünya, aslında gerçek anlamda bir dünya! Bilgiye ulaşabildiğimiz gibi satın almak istediğimiz ürünlere de coğrafik engellere takılmadan çok kısa sürede kolayca ulaşabilmek mümkün. Dijital yaşamın geldiği bu noktada küçük – büyük tüm ticari işletmelerin ve faaliyet alanlarının web sitesine sahip olması mecburiyet haline geliyor. Web tasarım oluşturma talepleri tüm bu gelişmeler çerçevesinde ele alındığında eksiye oranla daha fazla talep ediliyor. KOBİ’ler, girişimciler, kişisel web sitesi isteyenler, evden çalışanlar, dijital bilgi arşivi oluşturmak isteyenler kısacası şehirdeki hemen her türlü web tasarım işleri için Floay Media aktif hizmet veriyor. 

Neden Web Sayfası Yaptırmalısınız?

Web sayfası yaptırmak için çok önemli sebepleriniz var. Şöyle ki;

  • Bir ürün ya da hizmet satıyorsanız eğer web sayfası aracılığıyla daha çok kişiye ulaşabilir, yerel satış noktası olmaktan çıkar daha geniş bir kitleye hitap edebilirsiniz.
  • Web sitesi size ve satış yaptığınız işletmeye kurumsallık kazandırır.
  • Ticari işletme ve markaların web sayfasının olması müşterinin markaya, işletmeye olan güvenini artırır.
  • Web sitesinin varlığı müşteri – işletme arasındaki iletişimi sağlar.
  • Kaliteli bir siteye sahip olmak, kullanıcı deneyimini artırır, site içinde geçirilen zamanın artmasına yardımcı olur.
  • Kişisel web sitesi yaptırmak, size özel bir dijital sayfa oluşmasını sağlar.

Floay Media Kim? Neler Yapar?

Floay Media, Oğuzhan Albay tarafından kurulmuş olup totalde 12 yıllık bir birikime sahiptir. Web tasarım işlerinde etkili çalışmalar sergileyen Floay Media ajansı, sadece şehir bazlı değil ulusal ve uluslararası bir web tasarım hizmeti sürdürüyor. Ajansın kurucusu Oğuzhan albay html, css, wordpress, java, php dillerinde uzman bir web tasarımcı. Floay Media ile çalışan yüzlerce farklı müşteri, aldığı sonuçlardan memnun kalmıştır. SEO çalışması, içerik hizmeti, web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google reklam hizmetleri olmak üzere dijital marketing alanında sonuç odaklı çaışmalar veriliyor.