Hakkımızda

FloayMedia İle Dijital Dünyada Yükselmeye Hazır mısınız?

FloayMedia dijital ajansımız, kurulduğu ilk günden bu yana dijital dünyanın oyuncuları için etkili çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital ajansımız, dijital dünyanın dinamiklerini yakından takip eden ve Google’da yer almanın, arama motorlarında yükselmenin önemini bilecek kapasitededir. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz yüzlerce farklı web sitesi, marka, kuruluş ve şahıslar, çalışmalarımız neticesinde istediği noktaya yükselmeyi başardı. Ajansımızda SEO ve web tasarım başta olmak üzere pek çok hizmet aktif veriliyor. Çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri başarıyla sonuçlanmıştır. Online satış ya da sosyal medya satışı yapmaya başladıysanız; mevcut satışlarınız istediğiniz rakamlara yükselmediyse ya da henüz yeni adımlar atıyorsanız eğer Floaymedia ile yapacağınız işbirliği sizi hedeflediğiniz seviyeye taşıyabilir.

Neler Yapıyoruz?

Floaymedia, Web tasarım hizmetleriyle başladığı yolculuğuna yanına birçok önemli hizmet ekleyerek ilerlemeye devam ediyor. Tasarımını yaptığımız tüm siteler varlığını başarıyla sürdürmeye devam ediyor. Ajansımızda verdiğimiz hizmetler genel çerçevede şöyledir:

Etkili SEO Hizmetleri

İnternette satış yapıyor ya da blog yazıyorsanız sizin siteniz haricinde Google’da yer alan milyonlarca site arasından yükselmeniz ve hedef kitleye ulaşmanız için yapacağınız tek şey SEO çalışmasıdır. Bu çalışmada önce SEO analizi yapıyor akabinde neler gerekli karar veriyoruz ve bir SEO planı hazırlıyoruz. Son adım ise ön çalışmayı uygulamaya geçirmek oluyor. Belli bir süre sonra yapılan SEO çalışmasının sonuçlarını satışlarınızdan ve istatistiklerinizden anlamanız mümkündür. Rekabetin yoğun olduğu bir dünyada SEO şart diyebiliriz.

Web Tasarım Hizmetleri

Kullanıcı deneyimi bir siteye sahip olmak her şeyi değiştiriyor. Kötü, kullanışsız, tasarım yönünden zayıf ve pratik bir zeminde oluşturulmayan web sitelerinde kimse uzun süreler gezinmez ya da alışveriş yapmaz. Floaymedia ajansı olarak web tasarımlarına çok önem veriyor, o siteyi ziyaret edecek kişi gibi düşünerek her detayı titizlikle uyguluyoruz. Böylelikle ziyaretçiler sitede uzun uzun vakit geçiriyor, ihtiyaçlarını karşılıyor, tekrar ziyaret etmek üzere siteden çıkıyorlar. Bu döngüyü kurmak için kullanıcı dostu bir web site şart!

Sosyal Medya Reklamları

Youtube, Instagram, Facebook, Pinterest, Twitter, Tumblr ve çok daha fazlası sosyal medya dediğimiz mecraların önemli oyuncularıdır. Bu platformlarda reklam vermek klasik reklamlardan çok daha etkilidir. Televizyon ya da gazete gibi reklamlar artık demode kalıyor; sosyal medya reklamları öne çıkıyor. Her gün milyarlarca insanın gezindiği sosyal mecralara reklam vermek sonuçları iyi etkiliyor. Floaymedia ile dilediğiniz reklam çalışmalarını yaptırabilirsiniz.